Jump to content
Sign in to follow this  
Drogatu21

SpeedHack orice server de Metin2 !

Recommended Posts

Craciun fericit și ție  :rolleyes:  
Următoarele 5 tutoriale de pe www.youtube.com
1. Cum să afli Ip-ul oricărui server de Metin2/Cs/Sa-mp.
2. Cum să dai down Metin2Alaska
3. Cum să spargi un cont de FACEBOOK în 10 secunde
4. Cum să spargi un cont BANCAR 
5. Cum să îți cumperi iteme de pe site gratis ( Servere private ) 

An nou fericit, SUBSCRIBE aici =: http://www.youtube.com/user/sacdedormit

Foarte frumos, ban ip  [Lord]Drogatu21.

Va ofera niste programe,cu keylogger in ele. Un keylogger facut de el probabil nu foarte bine dar functional. Nu are rost sa va incredeti:).

Va ofera niste programe,cu keylogger in ele. Un keylogger facut de el probabil nu foarte bine dar functional. Nu are rost sa va incredeti:).

Tutorialele nici de cum nu sunt fake , nici keyloggere + Că nu inteleg de ce vi sa spui chestia asta, le-ai testat cumva si ai luat keylogger ?  :lol:

Pentru ca i-am facut o reclama acestui program *Cheat Engine*  Am luat si ban IP pe server.. Si nu are nici-o legătura ;)

Sunt Technician   B) .   

Tutorialele nici de cum nu sunt fake , nici keyloggere + Că nu inteleg de ce vi sa spui chestia asta, le-ai testat cumva si ai luat keylogger ?  :lol:

Pentru ca i-am facut o reclama acestui program *Cheat Engine*  Am luat si ban IP pe server.. Si nu are nici-o legătura ;)

Sunt Technician   B) .   

Nu esti tehnician,sa vazut asta in "tutorialul" ce lai facut cu acel keylogger te balbaiai nu erai sigur pe tine.

:tc:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...