Jump to content
Sign in to follow this  
TaaTae

Prezentare TaaTae

Recommended Posts

Nume real: Ma numesc Dragos.

Vârsta: Am varsta de 17 ani.

Muzica favorita: De preferat B.U.G Mafia, ascult si trap, muzica decenta in general.

Culoare preferata: Trag foarte mult spre culoare rosie.

Altele: Cum am mai spus, am varsta de 17 ani si traiesc in Brasov . Momentan studiez la un colegiu bazat pe informatica, de aici si pasiunea pentru jocuri. Trasaturile care imi evidentiaza cel mai bine caracterul sunt: loialitate, respect, capacitatea de a lucra in echipa, umorul dar in acelasi timp seriozitatea si profesionalismul. Dar, ca orice persoana am si eu defectele mele de care nu sunt foarte bucuros dar totusi incerc sa le ascund sau sa evit sa gresesc din cauza acestora. Cateva dintre defectele mele ar fi: uneori s-ar putea sa ma enervez mai repede decat ar trebui dar pe cat de mare e flacara pe atat de repede se stinge, alt defect al meu ar fi faptul ca nu pot sa accept orice fel de glume, in special cele aduse in batjocura la adresa mea. In timpul liber ma joc diverse jocuri cum ar fi: metin2, cs:go, age of empires 3 si multe altele dar nu sunt anti-social asa mai ies si pe afara sa vad lumina zilei. In fine, cam acesta am fost eu, probabil o sa aflati mai multe despre mine pe parcursul sederii mele pe aceasta comunitate. Multumesc frumos pentru atentie.